O Nas

Dlaczego warto nam zaufać

Ludzie, którzy
stworzyli swifterr.com

Jesteśmy młodym zespołem, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu i zaangażowaniu w poznawanie procesów zachodzących w różnych branżach biznesowych, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak skomplikowane i wielowymiarowe jest prowadzenie firmy.

Wiemy, że każdy dzień warto zaplanować w najdrobniejszym szczególe, przydzielić zadania pracownikom, poznać potrzeby klientów i odpowiedzieć na nie, przygotować raporty i wiele innych. Dlatego też stworzyliśmy narzędzie, które pozwoli wszystkie te procesy zaplanować, wdrożyć i na bieżąco kontrolować. Co więcej, z łatwością dopasujesz jego funkcje do specyficznych potrzeb Twojej firmy. Dostarczymy Ci dedykowane, w pełni zoptymalizowane rozwiązania oparte na systemach CRM, ERP, PIM i innych. Oferujemy kompleksowe wdrożenia w oparciu o wyjątkowe potrzeby Twojego biznesu, konsulting IT, testy integracyjne i wsparcie technologiczne - stworzymy dla Ciebie przejrzyste i funkcjonalne środowisko pracy, które przełoży się na sukces Twojej firmy!

Dlaczego warto?

Swifterr.com możesz w pełni dopasować do wyjątkowych potrzeb swojego biznesu. Zarządzaj pracownikami, zamówieniami, kontroluj postępy - wszystko to dzięki jednej prostej aplikacji.

Szeroki
wachlarz możliwości

Wiemy, że każda branża i każdy biznes rządzą się swoimi prawami, dlatego dostarczamy Ci narzędzie elastycznie dopasowujące się do Twoich wyjątkowych potrzeb.

Co nas
wyróżnia

Oferujemy innowacyjne rozwiązania - oprogramowanie B2B, e-commerce oraz aplikacje mobilne. Wierzymy, że odpowiednie zarządzanie zapewni sukces Tobie i Twojej firmie.